Beli Büzgülü Beyaz Etek

Beli Büzgülü Beyaz Etek

319.00TL

Midi boyu ve beyaz rengi itibariyle soft bir tarza sahip olacağınız bu etekle, hem günü geçirmek hem de şık olmak çok kolay. İster spor ayakkabı ister bantlı bir topuklu ile tamamlayabilirsiniz.- Beli Lastikli- Diz Altı- İçi Yarım Astarlı- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağaza..

Çift Yırtmaçlı Siyah Etek

Çift Yırtmaçlı Siyah Etek

395.00TL

Modern tarzda iki yandan yırtmaçlı bu etek ile adımlarınızı atarken çok daha havalı ve özgüvenli hissedeceksiniz. İki taraflı yırtmaç sayesinde bacak dekoltenizi ortaya çıkarırken uzun boyu sayesinde rahat edeceğiniz nadir eteklerden biri olacak.- Çift Yırtmaçlı- Arkadan Fermuar Detaylı-Normal Bel- ..

Dar Kesim Mini Etek

Dar Kesim Mini Etek

379.00TL

-Arka Ortadan Fermuar-Astarlı-MiniManken Ölçüleri  Boy: 178 Göğüs: 88 Bel: 64 Basen: 92 Kumaş: %50 Polyester %50 Viskon Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin ..

Düğüm Detaylı Etek

Düğüm Detaylı Etek

419.00TL

-Önden Düğüm Detaylı-Beli Lastikli-Örme KumaşManken Ölçüleri  Boy: 178 Göğüs: 88 Bel: 64 Basen: 92 Kumaş: %60 Viskon %30 Polyester %10 Likra      Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli s..

Ekoseli Kısa Etek

Ekoseli Kısa Etek

229.00TL

-Ekose Desenli-Arka Orta Fermuar Kapamalı-Astarlı-Kısa Etek Kumaş:%64 Polyester %33 Viscon %3Likra Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren..

Ekoseli Midi Etek

Ekoseli Midi Etek

299.00TL

-Ekose Desenli-Arka Orta Fermuar Kapamalı-Astarlı-Midi Boy Etek Kumaş:%64 Polyester %33 Viscon %3 Likra Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten iti..

Ekoseli Midi Zarf Etek

Ekoseli Midi Zarf Etek

299.00TL

-Ekoseli -Siyah Düz Tüvit Kumaş Garnili-Astarlı -Arkadan Fermuar Kapamalı Kumaş:%100 Polyester Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten it..

Ekoseli Mini Çan Etek

Ekoseli Mini Çan Etek

189.00TL

-Ekose Desenli-Ön Orta Pili Detaylı-Mini Çan Etek-Arkadan Fermuar Kapamalı Kumaş:%50 Polyester %50 Viscon Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten i..

Showing 1 to 8 of 24 (3 Pages)
Special Ofers For Subscribers

Ten Percent Member Discount

Subscribe to our newsletters now and stay up to date with new collections, the latest lookbooks and exclusive offers.