Asimetrik Buz Grisi Bluz

Asimetrik Buz Grisi Bluz

319.00TL

-Sol Kol Kısa Kesim-Sağ Kol Uzun Kesim-Bluzan-Kayık Yaka-Baklava DesenliManken Ölçüleri  Boy: 178 Göğüs: 88 Bel: 64 Basen: 92 Kumaş: %100 Polyester Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmel..

Asimetrik Ekru Bluz

Asimetrik Ekru Bluz

249.00TL

Basic yapısıyla her parçanın tamamlayıcısı olacak. Bluz formuna şıklık katan kesimiyle her kombinin ayrılmaz parçası olacak.- Truvakar Kol- Kayık Yaka - Asimetrik- Bluz,- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) ..

Asimetrik Siyah Bluz

Asimetrik Siyah Bluz

309.00TL

-Kolsuz-Sağ Omuz Düğüm Bağlamalı-Asimetrik KesimManken Ölçüleri  Boy: 178 Göğüs: 88 Bel: 64 Basen: 92 Kumaş: %60 Viskon %30 Polyester %10 Likra Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile sa..

Askılı Bluzan Bluz

Askılı Bluzan Bluz

320.00TL

İddialı ve şık bir görünüm çizen bluzan bluz; dökümlü dikimi ve kayık yakasıyla size konfor sağlayacak. Şifon kumaşı ile şıklığınızı arttırırken ışıltınızı ortaya çıkaracak bir parça.-Önü Dökümlü-Kayık Yaka-Kolsuz-Rahat Kesim-Taş Rengi,- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamı..

Boyundan Bağlamalı Siyah Bluz

Boyundan Bağlamalı Siyah Bluz

269.00TL

- Kolsuz- Sırt Dekolteli- V Yaka - Enseden Bağlamalı- Arkadan Yırtmaçlı- Alt Kısmı GodeliKumaş : % 100 PolyesterManken Ölçüleri : Boy : 178 cm Ölçü : 89-60-90Temizleme Önerisi : Kuru Temizleme- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli ..

Dantel Detaylı Ekru Bluz

Dantel Detaylı Ekru Bluz

549.00TL

İnce ip askıları sayesinde omuzlarda zarif bir hava yaratırken, eteklerindeki danteller ise daha zarif bir dokunuş yaratıyor. Dantel Detaylı Ekru bluz, kombinlerinizin star parçası olacak.- İp Askılı- Etek Uçları Dantel Detaylı- Rahat Kesim- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağa..

Degaje Bluz

Degaje Bluz

249.00TL

Dejaje yakası sayesinde bluzu başka bir şıklığa taşıyan bu tasarım en şık kombinlerinizin, özel parçası olacak. Bu bluz da fark yaratan en önemli detaylardan biri ise estetik ve cesur sırt dekoltesi. Sizde kombinelerinizde bu bluzu kullanarak dişi bir görünüm yakalayabilirsiniz.- Kolsuz - Sırtt..

Deri Görünümlü Bluz

Deri Görünümlü Bluz

229.00TL

- Deri Görünümlü- Tek Omuzlu- Omzu BüzgülüKumaş : % 100 PolyesterManken Ölçüleri : Boy : 178 cm Ölçü : 89-60-90Temizleme Önerisi : Kuru Temizleme- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı t..

Showing 1 to 8 of 30 (4 Pages)
Special Ofers For Subscribers

Ten Percent Member Discount

Subscribe to our newsletters now and stay up to date with new collections, the latest lookbooks and exclusive offers.