Beli Büzgülü Pantolon

Beli Büzgülü Pantolon

459.00TL

-Belden Lastikli -Astarsız-Rahat Kesim-Bilekte Biten -CepliManken Ölçüleri : Boy : 178 Göğüs : 88 Bel : 64 Basen : 92 Kumaş:%62 Polyester %33 Viskon %5 Elastan Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sö..

Bol Paça Ekru Pantolon

Bol Paça Ekru Pantolon

649.00TL

Ofis şıklığınızın tamamlayıcısı olan bu tip bol paça pantolonlar, bacak boyunuzu uzun ve incegösterecek bir kalıba sahip. Pantolonunuzun altında yok olacak yükseklikte bir topukluylakombinlendiğinde kusursuz bir görüntü elde edeceksiniz.- Cepli- Normal Bel- Metal Kopça- Fermuar Kapamalı- Önü ve Arka..

Bol Paça Kırmızı Pantolon

Bol Paça Kırmızı Pantolon

649.00TL

Kırmızı rengi ve yapısı itibariyle bol paçalı kırmızı pantolon cesur ve dikkat çekici. Bacak boyunuzuuzatırken proposiyonunuzu ortaya çıkaracak bir kalıba sahip.- Cepli- Normal Bel- Metal Kopça- Fermuar Kapamalı- Önü ve Arkası Biyeli- Bol PaçaNot:Kemer Ürüne Dahil Değildir !- İade Sürecim Hakkı..

Bol Paça Siyah Pantolon

Bol Paça Siyah Pantolon

649.00TL

Asaletini rengi ve tarzından alan bol paça siyah pantolon zamansız ve her daim şık. Her an içinkullanabileceğiniz bu pantolon, klasik görünümü ile gardırobuna güç katmak isteyen kadınlarınöncelikli tercihi olacak.- Cepli- Normal Bel- Metal Kopça- Fermuar Kapamalı- Önü ve Arkası Biyeli- Bol PaçaNot:K..

Cigarette Ekru Pantolon

Cigarette Ekru Pantolon

549.00TL

Cigarette pantolon önemli bir konudur. Kalıbı, dikimi ve kumaşı her şeyiyle kaliteli, elegan ve sofistikegörünmelidir. Yapısı sayesinde mükemmel bir görünüm sunacak.- Dar Paça- Normal Bel- Bilekte Yırtmaçlı - Önü Metal Kopça ve Femuar Kapamalı- Cep Detaylı- Kemer KöprülüNot:Kemer Ürüne Dah..

Çizgili Cigarette Pantolon

Çizgili Cigarette Pantolon

519.00TL

-Cepli-Fermuar Ve Kopça Kapamalı-Kemer Köprülü-Bilekte Biten-Dar KesimManken Ölçüleri : Boy : 178 Göğüs : 88 Bel : 64 Basen : 92 Kumaş:%50 Polyester %50 Viskon Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ..

Pileli Bol Paça Kırmızı Pantolon

Pileli Bol Paça Kırmızı Pantolon

899.00TL

Yüksek beli ve pileli kalıbı sayesinde, günlük hayatınızda rahata edeceğiniz size konfor alanı sunacakkusursuz bir pantolon. Belindeki kuşağı ise kombininizi hareketlendirecek bir detay.- Yüksek Bel- Beli Kuşaklı- Fermuar Ve Metal Kopça Kapamalı- Önü Pileli- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyor..

Pilili Ekru Pantolon

Pilili Ekru Pantolon

499.00TL

- Yüksek Bel- Önden Çift Agraflı- Önden Fermuarlı- Cepli- Dar PaçaKumaş : % 100 PolyesterManken Ölçüleri : Boy : 178 cm Ölçü : 89-60-90Temizleme Önerisi : Kuru Temizleme- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) ..

Showing 1 to 8 of 16 (2 Pages)
Special Ofers For Subscribers

Ten Percent Member Discount

Subscribe to our newsletters now and stay up to date with new collections, the latest lookbooks and exclusive offers.