Asimetrik Ekru Bluz

Asimetrik Ekru Bluz

249.00TL

Basic yapısıyla her parçanın tamamlayıcısı olacak. Bluz formuna şıklık katan kesimiyle her kombinin ayrılmaz parçası olacak.- Truvakar Kol- Kayık Yaka - Asimetrik- Bluz,- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) ..

Askılı Bluzan Bluz

Askılı Bluzan Bluz

320.00TL

İddialı ve şık bir görünüm çizen bluzan bluz; dökümlü dikimi ve kayık yakasıyla size konfor sağlayacak. Şifon kumaşı ile şıklığınızı arttırırken ışıltınızı ortaya çıkaracak bir parça.-Önü Dökümlü-Kayık Yaka-Kolsuz-Rahat Kesim-Taş Rengi,- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamı..

Beli Büzgülü Beyaz Etek

Beli Büzgülü Beyaz Etek

319.00TL

Midi boyu ve beyaz rengi itibariyle soft bir tarza sahip olacağınız bu etekle, hem günü geçirmek hem de şık olmak çok kolay. İster spor ayakkabı ister bantlı bir topuklu ile tamamlayabilirsiniz.- Beli Lastikli- Diz Altı- İçi Yarım Astarlı- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağaza..

Bol Paça Ekru Pantolon

Bol Paça Ekru Pantolon

649.00TL

Ofis şıklığınızın tamamlayıcısı olan bu tip bol paça pantolonlar, bacak boyunuzu uzun ve incegösterecek bir kalıba sahip. Pantolonunuzun altında yok olacak yükseklikte bir topukluylakombinlendiğinde kusursuz bir görüntü elde edeceksiniz.- Cepli- Normal Bel- Metal Kopça- Fermuar Kapamalı- Önü ve Arka..

Bol Paça Kırmızı Pantolon

Bol Paça Kırmızı Pantolon

649.00TL

Kırmızı rengi ve yapısı itibariyle bol paçalı kırmızı pantolon cesur ve dikkat çekici. Bacak boyunuzuuzatırken proposiyonunuzu ortaya çıkaracak bir kalıba sahip.- Cepli- Normal Bel- Metal Kopça- Fermuar Kapamalı- Önü ve Arkası Biyeli- Bol PaçaNot:Kemer Ürüne Dahil Değildir !- İade Sürecim Hakkı..

Bol Paça Siyah Pantolon

Bol Paça Siyah Pantolon

649.00TL

Asaletini rengi ve tarzından alan bol paça siyah pantolon zamansız ve her daim şık. Her an içinkullanabileceğiniz bu pantolon, klasik görünümü ile gardırobuna güç katmak isteyen kadınlarınöncelikli tercihi olacak.- Cepli- Normal Bel- Metal Kopça- Fermuar Kapamalı- Önü ve Arkası Biyeli- Bol PaçaNot:K..

Boyundan Bağlı Benekli Tulum

Boyundan Bağlı Benekli Tulum

549.00TL

Bele oturan formu ile zariflik ve şıklık sağlarken, bacak boyunuzu uzatacak kesimi sayesinde vücutproporsiyonunuzu ortaya çıkaracak. Tarzınızın bütünlüğünü korumak istiyorsanız ilk tercihiniztulumlardan yana olmalı.- Boyundan Bağlı- Beli Lastikli-Beyaz Zemin Üzeri Siyah Benek Desenli- Bol Paça- İade..

Boyundan Bağlı Tulum

Boyundan Bağlı Tulum

539.00TL

Bele oturan formu ile zariflik ve şıklık sağlarken, bacak boyunuzu uzatacak kesimi sayesinde vücut proporsiyonunuzu ortaya çıkaracak. Tarzınızın bütünlüğünü korumak istiyorsanız ilk tercihiniz tulumlardan yana olmalı.- Boyundan Bağlı- Beli Lastikli- Sarı Zemin Üzeri Beyaz Yaprak Desenli- B..

Showing 1 to 8 of 26 (4 Pages)
Special Ofers For Subscribers

Ten Percent Member Discount

Subscribe to our newsletters now and stay up to date with new collections, the latest lookbooks and exclusive offers.