Agraflı Simli Elbise

Agraflı Simli Elbise

949.00TL

-İp Askılı-Önü Agraf Kapamalı-Simli Jarse Kumaş Elbise Kumaş:%98 Polyester %2 Metalik Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içeri..

Apolet Detaylı Kalem Elbise

Apolet Detaylı Kalem Elbise

899.00TL

-Omuzlarda Apolet Detay-Kol Ağızları Yırtmaç Detay-Truvakar Kol-Arkadan Fermuar Kapamalı-Önden Patlı-Ön Üst Yarı Açılabilir-Astarsız-Arkadan YırtmaçlıManken Ölçüleri  Boy: 178 Göğüs: 88 Bel: 64 Basen: 92 Kumaş: %63 Polyester %32 Viskon %5 Elastan Kuru Temizleme - İade Süreci..

Armoni Kısa Elbise
New

Armoni Kısa Elbise

699.00TL

-Çiçek Desenli-Mini Boy Elbise-İki Yandan Bel Kısmı Açık-Arka Ortada Fermuar Kapamalı-Omuz Ve Etek Ucu Fırfır Detaylı-Uzun Kollu Kumaş:%100 Viskon Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlard..

Beli Büzgülü Gri Kadife Elbise

Beli Büzgülü Gri Kadife Elbise

419.00TL

-Sıfır Yaka-Uzun Kollu-Beli Büzgülü-Etek Ucu Fırfırlı-Sırttan Fermuar Kapamalı-Astarsız Kumaş:%95 Polyester %5 Viscon Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığ..

Beli Korsajlı Balon Kollu Elbise

Beli Korsajlı Balon Kollu Elbise

749.00TL

-Kayık Yaka-Balon Kollu-Beli Korsajlı-Sırt Fermuarlı-Kol Ağzı Lastikli Kumaş:%100 Polyester Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün..

Beli Korsajlı Elbise

Beli Korsajlı Elbise

549.00TL

Beyaz üzerine sarı renkteki çiçekleri, fırfırlı kolları ve uçuş uçuş kumaşı ile sizde romantik bir hava sağlayacak. Beli korsajlı dikimi ile daha ince belli görünecek ve maxi boyu ile rahat edeceksiniz. Yapısı ve dokusu itibariyle az rastlanacak türden bir elbise.- V Yaka- Beli Korsajlı- Sarı Zemin ..

Beli Korsajlı Kadife Elbise

Beli Korsajlı Kadife Elbise

619.00TL

-Beli Korsajlı-Sırtı Fermuar Kapamalı-Kısa Kollu-V Yaka-Diz Altı Elbise-Astarsız Kumaş:%95 Polyester %5 Viscon Kuru Temizleme - İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarih..

Beli Korsajlı Kırmızı Desenli Elbise

Beli Korsajlı Kırmızı Desenli Elbise

459.00TL

- Uzun Yarasa Kollu- Beli Korsajlı- Ensede Düğme Detaylı- Arkada Fermuar Detaylı- Omuzlarda Büzgü DetaylıKumaş : % 100 PolyesterManken Ölçüleri : Boy : 178 cm Ölçü : 89-60-90Temizleme Önerisi : Kuru Temizleme- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mes..

Showing 1 to 8 of 70 (9 Pages)
Special Ofers For Subscribers

Ten Percent Member Discount

Subscribe to our newsletters now and stay up to date with new collections, the latest lookbooks and exclusive offers.