Delivery Terms

Vermiş olduğunuz sipariş 7 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Koleksiyon ürünlerinde bu süre 10 iş gününe uzayabilir.


Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. 
Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. 
Siparişiniz dağıtıma çıktığında MyFidan tarafından Mail ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.
Havale ile verilen siparişler, havale ücretinizin hesaplarımıza yattığı tarihte geçerlilik kazanır. Bu süre içerisinde stokta tükenen ürünlerden MyFidan sorumlu değildir


Eğer siparişiniz ‘Siparişiniz alınmıştır’ statüsündeyse teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0532 483 75 70 telefon numarası  WhatsApp hatından ile iletişime geçebilirsiniz.


“Siparişiniz Kargoya Verildi” durumundaki siparişiniz için adres değişikliği işlemi tarafımızca yapılamamaktadır. PTT Kargo  ileterek adres değişikliği yapabilirsiniz.


Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz myfidan.com’ye iade edilir.


Siparişleriniz PTT Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.


Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.


Siparişiniz PTT Kargo 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Special Ofers For Subscribers

Ten Percent Member Discount

Subscribe to our newsletters now and stay up to date with new collections, the latest lookbooks and exclusive offers.