Return Conditions

- İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum ;


İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin tüm ürünlerde malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.Yalnızca  ürünlerde güvenlik etiketi bulunmaktadır. Bu etiket koparıldığı takdirde
 ürünlerin para iadesi veya değişimi yapılamamaktadır.


- İadem Size Ulaştıktan Kaç Gün İçinde Para İadesi Kartıma Yatar ?


İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.


- Ürün ve Aksesuar İadelerinde Dikkat Etmem Gereken Şart Nedir ?


Ürünler gönderilirken ürün üzerine güvenlik etiketi takılmaktadır. Bu etiket söküldüğü takdirde iade veya değişim işlemi yapılamaz.Aksesuarlarda(Kolye, Küpe, Bileklik, Şal, Saç Bandı, Eldiven, Ayakkabı, Bere, Çorap, Kemer, Yüzük) ve Çantalarda iade veya değişim yapılması için ürünleri teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde PTTKargo ile iade etmeniz gerekmektedir.Aksi durumda Ürün Güvenliği açısından değişim ve iade yapılamaz. 


- İade Adresim Neresi ?


Fidan Kaplama Ağaç Mamülleri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti
Harbiye, Ralli Apartmanı, Maçka Cd. No:37, 34367 Şişli/İstanbul


- Hangi Kargoyla İademi Göndereceğim ?


PTT  kargoyla ücretsiz olarak iade adresine kargonuzu gönderebilirsiniz.


myfidan.com'daki tüm ürünler Fidan Kaplama Ağaç Mamülleri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti garantisi ile satışa sunulmuştur.
Special Ofers For Subscribers

Ten Percent Member Discount

Subscribe to our newsletters now and stay up to date with new collections, the latest lookbooks and exclusive offers.